Türk Telekom Bedava ADSL Bedava internet Kampanyası

Türk Telekom Bedava ADSL Bedava internet Kampanyası başladı. Her zaman bedava kampanyalarının altında bir çapanoğlu çıkması muhtemeldir diye düşünebilirsiniz anca sanırım bu kez bedava internet kampanyası ile karşı kaşıyasınız.

Türk Telekom Ücretsiz ADSL Ücretsiz İnternet Kampanyası Kaç ay sürecek? Süresi Ne kadar? 

Türk Telekom 175. yıl kampanyası olarak adlandırılabilecek Bedava ADSL Bedava internet Kampanyası ile Türk Telekom 24 ay Bedava İnternet Bedava ADSL kampanyasına katılabilirsiniz. Türk Telekom bedava internet kampanyası 2 yıl yani 24 ay süreli olacak.


Türk Telekom Bedava ADSL Bedeva internet Kampanyası Kaç kişi katılabilecek? 

Türk Telekomünikasyon AŞ'nin (Türk Telekom) tarafından düzenlenen ve 1 milyon hanede geçerli olan ancak sadece yeni tesis edilecek abonelikleri kapsaması öngörülen ücretsiz adsl kampanyası Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu (BTK) tarafından onaylandığı Hürriyette yayınlandı.

Türk Telekom Ücretsiz ADSL Ücretsiz İnternet Kampanyası Kaç MBit olacak? Kapasitesi ne olacak? Kotası ne kadar olacak? Kaç GB kotalı olacak? 


 Türk Telekom Ücretsiz ADSL Ücretsiz İnternet Kampanyası ile verilecek internet 4 Mbit/sn hızında ve 4 GB kotalı DSL genişbant internet hizmetinin kampanya kapsamında 24 ay süreyle ücretsiz olarak sunulmasına yönelik kampanya onayladı. şeklinde haber yayınlandı.

Türk Telekom Ücretsiz ADSL Ücretsiz İnternet Kampanyasına kimler katılabilir? 

Türk Telekom ücretsiz adsl ücretsiz internet kampanyası kapsamında sunulacak paket, yeni aboneliklerde geçerli olacak. Yani eskiden kullananlara yok kardeşim! 

Türk Telekom Ücretsiz ADSL Ücretsiz İnternet Kampanyasına internetini iptal edenler katılabilir mi? 

Türk Telekom bedava adsl, bedava internet kampanyasına yukarıda belirtildiği gibi yeni aboneler katılabilecek. Ancak tesis adresinde var olan abonelik iptali üzerinden en az 3 ay geçmiş olan satışlarda da kampanya uygulanacak. Yani iptal edeli 3 ay olduysa kampanyaya katılabilirsiniz. 


Ücretsiz ADSL Ücretsiz İnternet Kampanyasını iptal edebilir miyim? Adsl iptal cezası var mı?  

Bedava internet kampanyası süresi bitiminde isteyen aboneler hattını iptal ettirebilecekler. Ve hat iptal için ceza uygulanmayacak. Bedava internet kampanyasından sonra hattını devam ettirmek isteyen abone ise 4 Mbit/sn 4 GB paketinde kalabilecek deniliyor. BTabii ki paket ücretine göre ücretlendirme yapılacak. Sanıyoruz ki paket değiştirme hakkı da verilir. Dileyen başka pakete geçer. 

Hiç yorum yok: