Migros Hyundai Getz Çekilişi Araba kazan

Migros araba kazan kampanyası ile sen de Migros Hyundai Getz Araba çekilişi kampanyası ile sende araba kazanma şansı yakalayabilirsin.
Migros araba kazan Migros otomobil çekilişi içime 31 Aralık 2010 tarihine kadar Migros ya da sanal marketten Money Club Kart veya Money Visa ile ambalajlı Aycan ürünlerinden tek seferde 10 tl ve üzerinde miktarda yapacağınız alışveriş araba çekilişi için 1 çekiliş hakkı kazandırıyor.

Migros 2011 model Hyundai getz araba kazan çekilişi kampanyana katılabilmek için Aycan markalı meyve paketlerinden en az 10 tl lik alışverişi tek seferde yapmanız gerekiyor.

Migros Aycan Meyve 2011 model Hyundai Getz Araba Kazan kampanyası Çekiliş Sonuçları kim kazandı?
diye merak edenlerdenseniz Migros Aycan meyve araba çekilişi sonucunda 3 adet araba kazanandan birisi siz olabilirsiniz.
Migros Aycan Meyve 2011 model Hyundai Getz Araba Kazan kampanyası Çekilişi 19 ocak 2011 de yapılacak. Migros Aycan Meyve  Hyundai Getz Araba Kazan kampanyası Çekiliş Sonuçları 21 Ocak 2011 de Radikal Gazetesi’nde yayınlanacaktır. Ayrıca kazanlara yasal tebligat yapılacakmış. Asıl talihliler için son başvuru tarihi 5 şubat 2011. Yedek talihliler için son başvuru tarihi 20 şubat 2011.

Hiç yorum yok: