Vodafone memnun kalmazsanız paranız iade Vodafone iadeli kampanya

Vodafone yatırımları ile güçlendirdiğini belirttiği kalitesini test ettirmeyi amaçlıyor. Vodafone memnun kalmazsanız paranız iade isimli kampanya ile hattını vodafone a taşımak isteyenlere davette bulunuyor.
Vodafone beğenmezsen bedava kampanyası gibi bir kampanyaya imza atıyor. Vodafone iadeli kampanya olarak da adlandırılabilcek Vodafone para iade garantisi kampanyası ile Vodafone numara taşıma yapanlara beğenmezsen 1 ay bedava uygulaması yapılacak.
Vodafone beğenmezsen bedava kampanya limiti 150 tl. 
Turkcell Kampanyaları  Vodafone Kampanyaları   Avea Kampanyaları  
Avea her yöne  Vodafone Cep Kamu 1000

Vodafone Beğenmezsen Paran İade Kampanyası Şartları Koşulları kuralları nelerdir?


Vodafone Beğenmezseniz para iade kampanyasına sadece numarasını diğer operatorlerden Vodafone'a Numara Taşıma işlemi yaptıranlar katılabilmektedir. İşlem başarılı şekilde sonuçlanmış olmalıdır.

Vodafone para iadekampanyasına atılmak isteyen abonenin Cep telefonu numarası ilk kez Vodafone'a taşınıyor olması şarttır.

Vodafone çekiyor kampanyası gibi kampanya olan bu teklife Bireysel abone, bir T.C. kimlik altında en fazla üç cep telefonu numarası ile bu katılabilmektedir.

Vodafone para idaeli kampanyaya Kurumsal abone, bir müşteri numarası altında en fazla 5 cep telefonu numarası ile katılabilir.

Sadece bireysel, kurumsal ve faturalı tarifleri seçen aboneler katılabilir.

Vodafonun bu kampanyasına Cep Fly dışındaki tüm bireysel ve kurumsal faturalı tarifeler dahildir.

Vodafone'un para iade kampanyası süresince şartlar ve fiyatlandıormalar değişebilir bunlar için www.vodafone.com.tr sitesinin kontrol edilmesi gerekiyormuş.

Vodafone beğenmezseniz paranız iade kampanyası katılım şekli katılım şartları, nasıl katılabilirim?

Vodafone paranız iade Kampanyasına, bireysel aboneler numara taşıma formu yanında iletilen kampanya katılım formunu Vodafone Cepmerkezleri'nde imzalayarak katılabilirler. Vodafone paranız iade kampanyasına katılan kurumsal aboneler kurumsal satış kanalarında imzalama ile katılınabilir.

Vodafone para iade kampanyası para nasıl iade edilecek nasıl katılabilirim para nasıl alabilirim?

Vodafone para iade kampanyası şartları para geri verme koşulları aşağıdaki gibidir.
* Vodafone paraa geri verme kampanyasına katılan bireysel abonenin, 30 gün içinde (30. Gün dahil), (444 0 542) numaralı Vodafone Müşteri hizmetlerini araması gerekiyor. Vodafone hattına herhangi bir sebepten dolayı memnun olmadığını belirtmesi ya da şikayette bulunması lazım.
* Vodafone para iade kampanyasına katılan kurumsal abonenin de aynı şekilde şikayet ya da beğenmmesi lazım.
* Şikayette bulunan abonenin, Vodafone merkezini 444 0542 aradıktan sonra 6 gün içinde (şikayet ettiği gün dahil) hattını başka operatöre taşımayı tamamlaması
* Vodafone Abonesinin, şikayetle hattını diğer operatöre taşıması dışında yer alan diğer her türlü işlemi (hattını iptal etmesi, dondurması vb) bu Kampanyanın sağladığı avantajlardan yararlanmasını engeller.
Diğer Vodafone kampanya koşulları burada: Vodaofone beğenmezseniz paranız iade

Hiç yorum yok: