Vakıfbank Milplus Milpuan Avans Milpuan Uygulaması

Vakıfbank World card Milplus uygulaması ile uçak bileti otobüs bileti otel vb tatil harcamalarınız için mil plus puanlarınızı kullanabilir bedava uçak bileti alabilirsiniz. Milplus Bedava uçak bileti kampanyası ile bedava uçak bileti yani en ucuz uçak bileti fiyatını bulmuş olabilirsiniz.
Eğer mil puan yoksa avans mil puan uygulaması ile bedava uçak bileti alabilirsiniz. daha sonra 1 yıl içerisinde yapacağınız harcamalar ile kazandığınız puanlar hesabınızdan düşülecektir.
Eğer 1 yıl içinde harcama puanlarınız yeterli olmazsa aradaki ücreti ödemeniz gerekiyor.
Kartınızın limitine göre avans puanınızı Vakıfbank Telefon Bankacılığından öğrenebilirsiniz.
Site editörünün tecrübesi olarak eğer az çok harcama  yapan birisiyseniz 1 yıl içinde bu puanı toplarsınız diye düşünüyorum. Sorumluluk size ait ancak bankalr genelde Ramazanda yaz aylarında 5 alışverişe 50 tl puan gibi uygulamalar yapıyor. Bu puanlarla borcunuzu ödeyebilirsiniz. Akaryakıt harcaması olan birisiyseniz ya da ailenizde akaryakıt harcaması yapanlar varsa 100 tl harcamanıza 1 tl puan kazanırsınız.

MİL PLUS ÜYELİK AİDATI KAÇ PARA? 
Mil plus yıllık üyelik ücreti olarka 10 TL. yıllık olarak kredi kartınızdan çekiliyor.

MİL PLUS UÇAK BİLETİ ALIRKEN PUANLAR KAÇA KATLANIYOR? 
Vakıfbank Milplus uygulaması ile uçak bileti alırken puanlarınız 3 kat otobüs bileti alırken 2 kat daha değerli olarak kullanılıyor. Yani world puanlarınız 3 ile çarpılarak mil puan oluyor. 100 tl puanınız varsa 300 tl lik uçak bileti alabiliyorsunuz.

Hiç yorum yok: