Bellona %18 KDV İndirimi Kampanya

Bünyesinde mobilya sektörünün öncü markalarını bir arada bulunduran Boydak Holding mobilya grubu, İstikbal, Bellona ve Mondi markalı mobilya ürünlerinin fiyatlarını yeni KDV oranında indirdi. Markalar 3 ay süreyle yüzde 18’den yüzde 8’e çekilmesine paralel olarak, ürün fiyatlarını tüketiciye indirimli olarak sunacak.
Detaylı habewrimiz için tıklayınız...........BELLONA KDV İNDİRİMİ KAMPANYASI BAŞLIYOR...Sezona başladığımız şu günlerde çok talep gören ürünlerde Kdv oranında indirim...

BELLONA CAPRİCE YATAK

Favori yataklarımızdan birisi. Yetişkin tarzında ful ortopedik, kesintisiz yay sistemli, mükemmel kalite ve konfora sahip bir yatağımız. Her zaman çok satanlardan, Caprice Yataklarda baza ya da karyolanıza uygun her ölçüyü bulmak mümkün.

BELLONA FRENZA BAZA VE BAŞLIK

Yerden yüksek tasarlanan metal görünümlü ayaklarıyla hem çok şık, hem de alt temizliği hiç dert değil. Kahve ya da krem renkli suni deri kaplamasıyla ve kumaş alternatifleriyle kesinlikle yatak odanıza uyum sağlayacak, kendi başlığı da odanıza farklı bir hava katacak. Metal iskeleti ve geniş iç mekanı sayesinde tüm dağınıklığınızı gizleyecek mükemmel bir seçim.
BELLONA HERA MAJOR TAKIM

Bir önceki indirimi kaçıranlar için fırsat tükenmedi. Şans ikinci kez Hera’dan yana. Yılın en şanslı ürünü olan Hera Kanepe ve Major Takım, Bellona’da pek rastlanmayan, üst üste ikinci kez indirim fırsatını yakalıyor.
BELLONA SANDY KANEPE VE MAJOR TAKIM

Bellona’nın en rahat, en konforlu, en şık, en pratik ve en fonksiyonel ürünlerinden birisi Sandy Kanepe ya da Sandy Major Takım. İster salonunuzda ya da oturma odanızda, ister genç ya da misafir odanızda kullanın. Görünümüne ve rahatlığına hayran kalacağınız bir takım.
BELLONA LİNEA KÖŞE YA DA KOLTUK TAKIMI

Kdv. indiriminin büyük sürprizlerinden biri de Linea Koltuk ya da Köşe Takımı... Derisiyle, kumaşıyla, koluyla, minderiyle her şeyiyle mükemmel bir takım. Mekanınıza uyan Köşe ya da Koltuk Takımı ya da ikisinin karışımı... Siz nasıl isterseniz. Şimdi fiyatı da harika...Hiç yorum yok: