Baymak Klima Kombi Kampanyası Asyacard

5 Mart-31 Mayıs 2010 tarihleri arasında anlaşmalı Baymak bayilerinde AsyaCard'ınıza özel +4 taksit avantıjı sizi bekliyor! İşte detaylar...5 Mart-31 Mayıs 2010 tarihleri arasında anlaşmalı Baymak bayilerinde AsyaCard'ınıza özel +4 taksit avantıjı sizi bekliyor!
Kampanya Koşulları
•+4 Taksit Kampanyası 31 Mayıs 2010 tarihine kadar anlaşmalı Baymak bayilerinde AsyaCard ile yapılan taksitli alışverişlerde geçerli olup, yapılan tek çekim işlemler kampanyaya dahil değildir.
• Kampanya 2-8 taksit aralığındaki alışverişlerde geçerli olacak, +4 taksit uygulaması ile birlikte en fazla 12 taksit imkanı sağlanacaktır.
• Business kartlarla yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.
• Bu kampanya ilgili üye işyerinde devam etmekte olan bir başka Bank Asya kampanyası ile birleştirilemez.
• Kampanyaya katılacak olan asıl ve ek kart müşterilerimizin kartının açık durumda olması ve kampanya tarihi itibari ile kredi kartlarını kullanmasını engelleyen herhangi bir durumun olmaması gerekmektedir. Hakkında haciz işlemi başlatılmış, bir dönemden fazla borç gecikmesi olan kredi kartı hesapları, bu ve benzeri durumlardan doğan idari ve kanuni takipteki hesaplar, kart sahibinin vefat bildirimi yapılmış hesaplar ve aynı tarihte tüm kartlarında iptal kart blokesi bulunan kişiler kampanyaya katılamazlar.
Ayrıntılı bilgi için tıklayınız...

Hiç yorum yok: