Avea Her Yöne Premium Tarifesi Kampanya

Avea'da her ihtiyaca uygun bir "HerYöne" tarife var.
Avealılarla, diğer operatörlerle, evle-işle; kısacası Türkiye'deki herkesle 1200 dk.'ya kadar konuşmanın fiyatı tüm vergiler dahil 12 TL'den başlayan fiyatlarla! işte detaylar...

Avea Her yöne Premium tarifesi:

Şimdi tüm Avealılarla tam 9.000 dakika, diğer operatörler, ev ve iş hatlarıyla tam 1.000 dakika konuşmak ayda vergiler dahil sadece 67 TL'ye!


DAKIKA yazıp 6000'a göndererek, bir fatura döneminde diğer operatörler, ev ve iş hatlarıyla toplam kaç dakika konuştuğunuzu öğrenebilirsiniz.

Detaylar

* Dakika sorgulama servisinin kullanım bedeli 2 SMS/sorgu'dur.
* Kullanılmayan dakikalar bir sonraki aya devretmez.
* Fiyatlar yurtiçi aramalar için geçerlidir. "Bireysel Faturalı HerYöne Premium" tarifesi kapsamındaki kullanım, yurtdışına, Avea Müşteri Hizmetlerine, bilgi ve danışma numaralarına, özel servis numaralarına, ve tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan aramaları, faks, data, WAP aramalarını, görüntülü aramaları kapsamamaktadır. Bu aramalar ilgili arama ve/veya servis için belirlenen ve bu sitenin Servis Ücretleri kısmında yer alan fiyatlara göre ücretlendirilecektir.
* Bu tarifeye kaydedilen hatlar FCT ya da benzer cihazlarla kullanılamaz ve tarife kapsamında konferans görüşme yapılamaz. Tarifeye kaydedilen hattın FCT ya da benzer cihazlarla kullanılması halinde ve/veya konferans görüşmeleri için kullanılması halinde, Avea'nın ilgili hattı görüşmeye kapatma hakkı saklı kalmak kaydıyla; Avea tarafından ilgili hatta ait o fatura dönemi için kesilen faturaya 300 TL ceza tutarı olarak ayrıca yansıtılacak ve ilgili hat otomatik olarak bireysel faturalı HerYöne1000 tarifesine taşınacaktır.
* Avea, "Bireysel Faturalı HerYöne Premium" tarifesinin tüm mali ve sair koşullarını, usulüne uygun olarak duyurmak kaydıyla değiştirebilir.


FIRSAT: 31 Mart 2010 tarihine kadar yeni bireysel faturalı hat alan herkesin 31,78 TL'lik Özel İletişim Vergisi ve 12,26 TL'lik Telsiz Ruhsatname Ücreti, toplamda 44,04 TL'lik yeni abonelik vergi ve ücretlerini Avea ile 12 eşit taksitte ödeme kolaylığı sunuyor. Avea'lı olmak, avantajlı tarifelerden faydalanmak şimdi daha da kolay!


Aylık ücret 67 TL
Aylık Avealılarla
Ücretsiz Görüşme Süresi 9.000 dk
Aylık Diğer Operatörler/Ev/İş
Hatlarıyla Ücretsiz Görüşme Süresi 1.000 dk
Ücretsiz Süreler Bittikten Sonra
Yurtiçinde Her Yöne 23 Kr / dk
SMS 28 Kr / SMS

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
Size sunulan tarife fiyatlarının KDV ve ÖİV dahil fiyatlar olmasına dikkat ediniz.

Avea, aboneye tahsis edilen hattın kullanımını göz önünde bulundurarak, hattın ticari olarak ve/veya kötüniyetle ve/veya haberleşme amacı dışında ve/veya FCT vb. cihazlarla ve/veya konferans görüşme yapılmak suretiyle ve/veya benzeri şekillerde kullanıldığını tespit etmesi veya bu şekilde kullanımdan makul bir şüphe duyması halinde, aboneyi ikaz edebilir ve/veya aboneden ön ve/veya ara ödeme ve/veya depozito talep edebilir ve/veya hattın tarifesini değiştirebilir ve/veya hattın kullanımına tek veya çift taraflı kısıtlama getirebilir ve/veya hattı tamamen kullanıma kapatabilir ve/veya abonelik sözleşmesini tek taraflı olarak feshedebilir.

Detaylı Avea kampanyaları için burayı ziyaret ediniz...

Hiç yorum yok: