Renault Kampanya Reno Koleos 4x4 Kampanya Fiyatı

RENAULT 4X4 KOLEOS TÜRKİYEDE !!!Renault'un ilk 4x4 crossover modeli Koleos, dizel motor seçenekleriyle 69.100 TL'den başlayan fiyatlarla Türkiye'de satışa sunuldu.
Şehre Yukarıdan Bak sloganı ile yola çıkan Renault Kaleos bir çok yeniliği de içinde barındırıyor...


İşte ayrıntılar....Renault'un ilk 4x4 crossover modeli Koleos, dizel motor seçenekleriyle 69.100 TL'den başlayan fiyatlarla Türkiye'de satışa sunuldu.

Renault Koleos'un tanıtımı ve test sürüşü İstanbul'da gerçekleştirildi.

Renault Mais Genel Müdürü İbrahim Aybar, düzenlenen basın toplantısında yaptığı konuşmada, küresel mali krizin yaşandığı bu dönemde, yeni tanıtımların önemine dikkati çekerek, aktivitelere devam etmek gerektiğini vurguladı.

Renault'un bu yıl 8. tanıtımını Koleos ile yaptığını belirten Aybar, yoğun bir yıl geçirdiklerini, pazarda da bunların sonuçlarını almayı umut ettiklerini dile getirdi.

Koleos'un Renault'un ilk 4x4 modeli ve Renault-Nissan ittifakının önemli bir uygulaması olduğunu anlatan Aybar, Koleos'un, 4x4 özelliğin öne çıktığı bir otomobil olduğunu söyledi.

Aybar, Türkiye için aracı 2 litre dizel motor ile otomatik ve manuel vites olarak öngördüklerini vurgulayarak, Koleos'un çevre konusunda da duyarlı bir otomobil olduğunu kaydetti.

Çevre konusunda her markanın ciddi bir atılım içinde olduğuna dikkati çeken Aybar, Koleos'un 175 bg versiyonunun 100 kilometrede 7,7 litre, 150 bg'lik otomatik versiyonunun ise aynı kilometrede 8,3 litre yakıt tükettiğini bildirdi. Modelin EuroNCAP'tan 5 yıldız aldığını, böylece Renault'un toplam 10 aracının 5 yıldızlı güvenliğe sahip olduğunu kaydeden Aybar, Kore'deki fabrikada üretilen aracın geliştirilmesi için 178 milyon avro tutarında yatırım yapıldığını söyledi.
Koleos'un 3 yıl ve 150 bin kilometre garanti ile satışa sunulduğunu, fiyatının ise 2 litre dizel 175 bg versiyonu için 66 bin YTL olarak belirlendiğini ifade etti.


Ayrıntılı bilgi için burayı tıklayınız...


Kaynak Renault

Hiç yorum yok: