Yazımın başlangıcı burada.


Bonus'la 1200 TL ve üzeri alışverişlerde Arçelik Tiryaki hediye!


Ekspress Limit (Tüketici Kredisi) ile yapılan alışverişlerde 1.200 TL kampanya hedef cirosu için POS'a giriş yapılan tutar baz alınacaktır.
# Hediye kazanan müşterinin slibinde ''TEBRİKLER ÇAY MAKİNESİ KAZANDINIZ'' şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Sliplerde mesaj çıkmaması durumunda, kredi kartı daha önce hediye kazanmış veya işyeri kampanyaya dahil olmamış olabilir.
# + 6 taksit kampanyasına dahil olan müşteri slibinde ''BU ALIŞVERİŞİNİZE EKSTRENİZDE +6 TAKSİT EKLENECEKTİR'' şeklinde bir mesaj çıkacaktır.
# + 6 taksit kampanyası POS üzerinde TAKSİTLİ İŞLEM menüsünde SEÇMELİ TAKSİT adımından yapılan taksitli alışverişlerde geçerli olacaktır. POS cihazına fiyat listelerinde yazılı olan taksit sayısı girilecek, sistem otomatik olarak 6 taksit ilave ederek müşteri ekstrelerine yansıtacaktır.
# + 6 taksit kampanyası 2 ile 12 ay arası tüm seçmeli taksitli işlemlerde geçerli olup, maksimum taksit sayısı 12 olacaktır. 2-6 arası taksitlere + 6 taksit, 7 taksite + 5 taksit, 8 taksite + 4 taksit, 9 taksite + 3 taksit, 10 taksite + 2 taksit, 11 taksite + 1 taksit ilave edilecektir.
# Kampanyamıza Bonus, Shop&Miles, Deniz Bonus, Şeker Bonus, TEB Bonus, ING Bonus ve Türkiye Finans Happy Card'lar dahildir. Yalnız bu kartlarla yapılan işlemlerde slip mesajı çıkmayacaktır.
# Amex, Flexi, Ticari Kartlar, Debit Kart, Kontör ve Sanal Kartlar Kampanyaya dahil değildir.
# Bonus kullanımları kampanyaya dahil değildir.
# Kampanyaya Ekspres Limit ile yapılan işlemler dahil değildir.

rel="nofollow" target="_blank"

Hiç yorum yok: